Agentii

Din dorinta de a fi cat mai aproape de clientii nostri, avem o retea extinsa de agentii atat in tara cat si in ITALIA si SPANIA.
Prin intermediul agentiilor noastre, dar si prin intermediul partenerilor agreati puteti rezerva si achizitiona bilete de transport intern si international pe toate rutele pe care operam.

Lista agentiilor proprii o gasiti mai jos:

Alba Iulia

Calea Motilor, bloc MV 10

0258.830.009 / 0742.030.201

alba@tabita-tur.ro

Alexandria

Str. Bucureşti, nr.94, bl. 220

0347.805.514 / 0724.232.890

alexandria@filadelfiaturism.ro

Botoşani

Brăila

Calea Călăraşilor 60, Bl.1

0239.629290 / 0724.232812

braila@filadelfiaturism.ro

Braşov

Autogara Internațională Bartolomeu, ghișeul 13

0268.421.330 / 0754.067.845

brasov2@tabitatour.ro

Bucureşti

Buzău

Bulevardul Unirii ,nr 195

0238.710200 / 0724.232816

buzau@tabitatour.ro

Călăraşi

Caracal

Str.Antonius Caracalla, Nr.18

0249.517.537 / 0751.094.214

caracal@filadelfiaturism.ro

Constanța

Deva

B-dul Iuliu Maniu, Bl. 1

0254.234717 / 0758.038.059

deva@filadelfia-tur.ro

Galati

Str. Brailei, Nr. 4, Bl. H, Sc. 6

0236.443.664 / 0755.151.664

galati@filadelfiaturism.ro

Lugoj

Str.Nicolae Balcescu, nr.9

0256.356.340 / 0755.141.368

lugoj@filadelfiaturism.ro

Petroşani

Pitesti

Strada Tirgul din Vale, nr.54

0248/212434 / 0722/814300

pitesti@tabitatour.ro

Ploieşti

Autogara Sud, str. Depoului 9/11

0244.593707 / 0749.996400

ploiesti_sud@tabitatour.ro

Râmnicu Vâlcea

Sibiu

Autogara Vest, str. Europa Unită, nr. 11

0269.212061 / 0749.996.401

sibiu@filadelfiaturism.ro

Slatina

str.Primaverii, Nr.13, BL 23A

0249.435.100 / 0751.094.469

slatina@filadelfiaturism.ro

Suceava

Str. Vasile Alecsandri, nr.2

0230.550.088 / 0756.333.898

suceava@filadelfiaturism.ro

Târgoviste

str.Libertatii, nr.2, bl.C4

0724.232813 / 0724.232813

targoviste@tabitatour.ro

Târgu Jiu

Bulevardul Republicii, nr. 25

0253.240.070 / 0751.095.500

targujiu@filadelfiaturism.ro

Timişoara

STR. CALEA STAN VIDRIGHIN NR.12

0256 433 060 / 0754 067 849

timisoara@filadelfiaturism.ro

Bacău

str. Nicolae Bălcescu, nr. 12

0234.535.644 / 0752.111.213

bacau@filadelfiaturism.ro

Vatra Dornei

Alcala

Alcazar de San Juan

Str. AV.de la Constitution, nr. 14

+34.926.545.408 / +34.667.224.000

alcazar@tabitatour.ro

Almeria

Autogara, Plaza Estacion Intermodal 6, ghiseul 10

+34.950.932.106 / +34.609.983.960

almeria@tabitatour.ro

Almonte

Calle Carterade Rocio, nr.130

+34.959.406.107 / +34.681.115.387

almonte@tabitatour.ro

Barcelona

Estancion NORTE, Calle Ali Bei 80, Ghiseul 32-33,Peron10

+34.932.652.977 / +34.609.984.517

barcelona@tabitatour.ro

Calatayud

Cordoba

Autogara Glorieta de las Tres Culturas, s/n local 3

957 281 265 / +34.617.285.607, +34.957.

cordoba@tabita-tur.ro

Elche

E de Autobuses Ferrocarril, nr. 4

+34.966.931.063 / +34.670.652.688

elche@filadelfia-tur.ro

Granada

Avenida de Juan Pablo II, ghiseul 7

/ +34.609.984.497

granada@tabita-tur.ro

Huelva

E de Autobuses Damas, Doctor Rubio S/N

+34.637.266.982 / +34.664.422.108

huelva@tabitatour.ro

Madrid

Autogara Mendez Alvaro, ghiseul nr. 69, peron nr. 59,60

+34.915.270.898 / +34.620.307.367

madrid@tabitatour.ro

Malaga

Paseo de los Tilos S/N Autogara, ghiseu 17

+34.952.319.600 / +34.627.858.200

malaga@tabitatour.ro

Palos de la Frontera

C/Juan de la Costa, 23

/ +34.638.714.047

palos@tabitatour.ro

Sevilla

Autogara Plaza de Armas, Avenida Cristo de la Expiracion, S/N, ghiseu nº 17

+34.954.389.592 / +34.682.633.948

sevilla@tabitatour.ro

Tarragona

Autogara Plaza del Imperial Tarraco, S/N, ghiseul 9

(+34)977223057 / (+34)616163025,

tarragona@tabitatour.ro

Valencia

C/Menendez Pidal 13, ghiseul 16

+34.963.471.960 / +34.660.139.225

valencia@tabitatour.ro

Zaragoza

E Autobuses Delicia Avenida Navarra, Local nr. 2

+34976343592 / +34.627.575.087

zaragoza@tabitatour.ro

Alicante

Nueva Estacion de Autobuses Muelle de Poniente S/N, ghiseul 10

+34.965.927.720 / +34.658.861.637

alicante@tabita-tur.ro

Girona

Calle Barcelona, 91,local 2

972665271 / 635249120

girona@tabitatour.ro

Logrono

Duquesa de la Victoria 69

941.490.323 / 6161.56.520/

logrono@tabita-tur.ro

Lugo

Plaza dela Constitucion Autogara

982.22.5133 / TELEFON: 676.939.647

lugo@tabitatour.ro

Murcia

Autogara C/BOLOS S/N, local 16

638714144//6047 / 638714144

murcia@tabita-tur.ro

Oviedo

Ramon Prieto Bances 51

985.782.069 / 618.318.905

oviedo@tabita-tur.ro

Brescia

Via Solferino, Autostazione di Brescia

+39.03045212 / +39. 389.013. 6649

Torino

via Maria Ausliatrice, 44, 10152 Torino, Piemonte

+39. 0116.998.222 / +39. 327.845.0976

torino@filadelfia-tur.ro