Agentii

Din dorinta de a fi cat mai aproape de clientii nostri, avem o retea extinsa de agentii atat in tara cat si in ITALIA si SPANIA.
Prin intermediul agentiilor noastre, dar si prin intermediul partenerilor agreati puteti rezerva si achizitiona bilete de transport intern si international pe toate rutele pe care operam.

Lista agentiilor proprii o gasiti mai jos:

Alba Iulia

Calea Motilor, bloc MV 10

0258.830.009 / 0742.030.201

alba@tabita-tur.ro

Alexandria

Str. Bucureşti, nr.94, bl. 220

0347.805.514 / 0724.232.890

alexandria@filadelfiaturism.ro

Botoşani

Brăila

Calea Călăraşilor 110, Bl.1

0239.629290 / 0724.232812

braila@filadelfiaturism.ro

Brasov

Bulevardul Grivitei Nr.54, bl.9 ap 1

0268.424433 / 0749.996402

brasov@filadelfiaturism.ro

Braşov 2

Buzău

Bulevardul Unirii ,nr 195

0238.710200 / 0724.232816

buzau@filadelfiaturism.ro

Caracal

Str.Antonius Caracalla, Nr.18

0249.517.537 / 0751.094.214

caracal@filadelfiaturism.ro

Constanța

Drobeta T. S.

Strada Calomfirescu, nr.283, bl.B7,sc.1,ap.1

0252.317616 / 0747.339999

turnuseverin@tabitatour.ro

Galati

Str. Brailei, Nr. 4, Bl. H, Sc. 6

0236.443.664 / 0755.151.664

galati@filadelfiaturism.ro

Iasi Autogara

Lugoj

Str.Nicolae Balcescu, nr.9

0256.356.340 / 0755.141.368

lugoj@filadelfiaturism.ro

Petroşani

Pitesti

Strada Tirgul din Vale, nr.54

0248/212434 / 0722/814300

pitesti@tabitatour.ro

Ploieşti

Autogara Sud, str. Depoului 9/11

0244.593707 / 0749.996400

ploiesti_sud@tabitatour.ro

Râmnicu Vâlcea

Slatina

str.Primaverii, Nr.13, BL 23A

0249.435.100 / 0751.094.469

slatina@filadelfiaturism.ro

Suceava

Str. Vasile Alecsandri, nr.2

0230.550.088 / 0756.333.898

suceava@filadelfiaturism.ro

Târgoviste

str.Libertatii, nr.2, bl.C4

0724.232813 / 0724.232813

targoviste@tabitatour.ro

Târgu Jiu

Bulevardul Republicii, nr. 25

0253.240.070 / 0751.095.500

targujiu@filadelfiaturism.ro

Agentia Turnu Magurele

Str. G-arl Praporgescu, nr 58

0749996399 / 0749996399

turnu.magurele@filadelfia-tur.ro

Alcazar de San Juan

Str. AV.de la Constitution S/N

+34.926.545.408 / +34.667.224.000

alcazar@tabitatour.ro

Almeria

Autogara, Plaza Estacion Intermodal S/N, ghiseul 10

+34.950.932.106 / +34.609.983.960

almeria@tabitatour.ro

Almonte

Calle Carterade Rocio, nr.105

/ +34.637.266.982

Arganda

tr Avenida de Ejecito, nr. 55

+34.918.768.249 / 636.413.444, 60

arganda@tabitatour.ro

Barcelona

Estancion NORTE, Calle Ali Bei 80, Ghiseul 32,Peron10

+34.932.652.977 / +34.609.984.517

barcelona@tabitatour.ro

Calatayud

Cordoba

Autogara Glorieta de las Tres Culturas, s/n local 3

/ +34.617.285.607, +34.957.

Elche

E de Autobuses Ferrocarril, nr. 4

+34.966.931.063 / +34.670.652.688

elche@filadelfia-tur.ro

Granada

Avenida de Juan Pablo II, ghiseul 7

/ +34.609.984.497

granada@tabita-tur.ro

Huelva

E de Autobuses Damas, Doctor Rubio S/N

+34.637.266.982 / +34.664.422.108

huelva@tabitatour.ro

Lerida

C/ Saracibar, 2, 25002

/ +34.638.714.029

lerida@tabita-tur.ro

Madrid

Autogara Mendez Alvaro, ghiseul nr. 69, peron nr. 59,60

+34.915.270.898 / +34.620.307.367

madrid@tabitatour.ro

Malaga

Paseo de los Tilos S/N Autogara, ghiseu 17

+34.952.319.600 / +34.627.858.200

malaga@tabitatour.ro

Palos de la Frontera

C/Juan de la Costa, 23

/ +34.638.714.047

palos@tabitatour.ro

Sevilla

Autogara Plaza de Armas, Avenida Cristo de la Expiracion, S/N, ghiseu nº 17

+34.954.389.592 / +34.682.633.948

sevilla@tabitatour.ro

Valencia

C/Menendez Pidal 13, ghiseul 16

+34.963.471.960 / +34.660.139.225

valencia@tabitatour.ro

Zaragoza

E Autobuses Delicia Avenida Navarra, Local nr. 2

+34976343592 / +34.627.575.087

zaragoza@tabitatour.ro

Brescia

Via Solferino, Autostazione di Brescia

+39.03045212 / +39. 389.013. 6649

Torino

via Maria Ausliatrice, 44, 10152 Torino, Piemonte

+39. 0116.998.222 / +39. 327.845.0976

torino@filadelfia-tur.ro